کاهش استرس با اسباب‌بازی!

دنیای امروز، دنیایی سراسر استرس است و متخصصان برای کاهش فشارهای روانی روش‌ها و راه‌هایی مختلفی را پیشنهاد شده که چند مورد زیر، از آن موارد است.

جا کلیدی مرغ تخم‌گذار
شده که گاهی وقت‌ها از دست کسی آنقدر عصابی بشوید که دلتان بخواهد با دو دستتان گردنش را بگیرید و آنقدر فشار دهید تا خفه بشود؟
مرغ تخم‌گذار در اینگونه مواقع بدرد می‌خورد. همیشه یک مرغ تخم‌گذار در جیب یا کیفتان به همراه داشته باشد و وقتی دچار استرس شدید، مرغتان را آنقدر فشار دهید که تخم کند!

کاهش استرس با اسباب‌بازی!کاهش استرس با اسباب‌بازی!

کلید انتر
شده که وقتی پشت کامپیوترتان نشستید دلتان بخواهد با مشت بکوبید توی سر کسی؟
قبول که کوبیدن مشت توی سر افراد استرس را کم می‌کند، اما یک عالمه دردسر و گرفتاری دیگر بوجود می‌آورد. بهتر است برای این‌جور مواقع یک کلید بزرگ انتر [ورود یا اوکی] یو‌اس‌پی دار داشته باشید و محکم بکوبید توی سر آن!

کاهش استرس با اسباب‌بازی!

گوشی موبایل تننش‌زا
شده که پس از یک مکالمه تلفنی، بخواهید گوشی موبایلتان را له و لورده کنید؟
گوشی‌های موبایل تننش‌زا، در انواع و اقسام مدل‌ها برای اینجور مواقع ساخته شده‌اند. موقع استرس، این گوشی‌ها را تا می‌توانید فشار دهید!

کاهش استرس با اسباب‌بازی!کاهش استرس با اسباب‌بازی!

ساحل دریا را به اتاقتان بیاورید
قدم زدن در کنار دریا، با پای برهنه، آرامش دهنده است، اما اگر امکان و فرصت رفتن به سواحل دریایی را ندارید، با کمی چوب و ماسه، برای خودتان ساحلی درست کنید و از استرس خود بکاهید، که گفته‌اند: وصف‌العیش، نصف‌العیش!

کاهش استرس با اسباب‌بازی!

دفترچه یاداشت
در زندگی و لحظاتی از زندگی، افرادی وجود دارند که گاهی دلتان می‌خواهد با مشت بکوبید توی صورتشان!

با مشت کوبیدن توی صورت افرادی که باعث آزار شما می‌شوند استرس را کاهش می‌دهد اما استرس و دردسرهای بیشتری را بوجود می‌آورد، بعلاوه گاهی زورتان به این افراد نمی‌رسد یا به آن‌ها دسترسی ندارید، بهترین کار این است که دفترچه یاداشتی بخرید و هر صفحه آن را اختصاص به یکی از کسانی بدهید که موجب آزار و فشار روانی شما شده‌اند.
شما می‌توانید هربار که از دست این افراد عصبانی یا دل‌آزرده می‌شوید، زیر نامش یک ضربدر بگذارید!

کاهش استرس با اسباب‌بازی!

شاید بد نباشد، یک روز تصویری از این صفحات پر شده از ضربدر را برای این افراد ارسال کنید و توضیح دهید که هر ضربدر چه معنی دارد و آن‌ها چه انسان‌های لجن و مردم‌ازاری هستند!

پروازپس نوشت: در مورد اسباب‌بازی لطفا ن‍پرسید از کجا می‌شود آن‌ها را خریداری کرد، شاید بد نباشد که به یک فروشگاه بزرگ اسباب‌بازی بروید یا سری به سایت‌هایی چون آمازون بزنید.

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments