چرا خبری از باران‌های مهندس باران‌ساز نیست؟!

روزهایی که از آسمان ایران باران می‌بارید مهندس شهرام پروین ادعا می‌کرد که باران‌های بهاری و زمستانی را او ایجاد کرده، و «ما می‌توانیم آن قدر بارندگی ایجاد کنیم که تمامی‌ سدهای کشور پر بشوند»!

چرا خبری از باران‌های مهندس باران‌ساز نیست؟!

 

بسیاری از ایرانیان نیز هواخواه و پای بند او شدند و گفتند او مردی است که از آلمان آمده، از دانشگاه هانوفر آلمان، و آلمانی‌ها دروغ نمی‌گویند!

مردی که از باران آمد
اما با گرم شدن هوا و توقف باران‌ها، و نیاز بیش از پیش این خاک به آب و باران، باران‌های آن مرد ناپدید شدند، تا در زمان مناسب که آسمان ابری شود و از آسمان باران ببارد، او نیز بیاید و بگوید این باران‌ها به فرمان او باریده‌اند!

حال اگر از هواخواهان او بپرسید چرا اینک که نیاز شدیدی به آب و بارندگی داریم ایشان بارانی نمی‌باراند، حتما خواهند گفت که در حال حاضر مهندس ما بر شما نادانان غضب فرموده‌اند و شلنگ و لوله‌ و آنتش نیز به همچنین!

دستگاه تولید باران
طبق اخبار منتشر شده مهندس شهرام پروین خبر داده که روش وی در ایجاد باران ابداع خودش و بر گرفته از یافته‌های علمی یکی از دانشمندان آلمانی به نام ویلهلم رایش است!

چرا خبری از باران‌های مهندس باران‌ساز نیست؟!
Wilhelm Reich with one of his cloudbusters

دستگاه باران ساز cloudbuster (cloud buster)
باران ساز وسیله‌ای است که توسط روانکاو اتریشی، ویلهلم رایش (1897–1957) طراحی شد با این ادعا که با دستکاری انرژی اورگن موجود در جو می‌توان باران تولید کند.

این موضوع هنوز اثبات نشده است و در دسته بندی شبه علم قرار دارد.

 

 

بروز رسانی:

دیدگاه مهندس باران ساز در مورد ویروس کرونا
«علیرغم بیش از دو میلیون کشته و صدها میلیون مبتلا بیماری کووید ۱۹ توسط کرونا هنوز هیچ پژوهشکده‌ای و هیچ آزمایشگاهی و هیچ دانشگاهی حتی یک ویروس کرونا را مجزا نموده و از نظر علمی به اثبات نرسانده است.

ثانیاً اگر اصلاً ویروسی به اسم کرونا در هوا موجود باشد که فقط ملق زده و منتظر رفتن به گلوی انسان‌ها باشد تا آنها را مبتلا کند، قطعاً با بارش باران شسته شده و بر روی زمین تثبیت می‌شود، اما آیا سیاست های گلوبالیستی موافق با چنین امری می باشند؟

در نظر داشته باشید که گلوبالیستها به دنبال سیاست great Reset میباشند و آنها به دنبال برده داری نوین در جامعه بشری بوده‌اند که کرونا را بهانه گرفتند. پس چه دلیلی دارد که موافق با پاک شدن هوا باشند.

ثالثاً همانگونه که شاهد هستیم تمام دنیا هم اکنون در دست گلوبالیستها بوده و جهت کنترل جامعه بشری در تلاشند تا با واکسن جعلی ساخته شده ژن یکایک انسانهای روی زمین را تحت کنترل خویش آورند تا بدین شکل آنها را کنترل کنند.

پس یقین بدانید هر آن کس که باران بسازد یا باد تولید کند تا بدین وسیله کرونا را از بین ببرد به گونه‌ای بر خلاف نقشه‌های گلوبالیستی عمل کرده و قطعاً به یک بهانه‌ای هر کجای دنیا که باشد کشته خواهد شد.»!

دیدگاه مهندس باران ساز در مورد ماسک و واکسن
«کارآیی دهان‌بند (موسوم به ماسک) تا کنون مورد آزمایش قرار نگرفته است و هر کس آن را «ضد ویروس!» بنامد و استفاده از آن را توصیه کند دروغ می‌گوید.»!

«تحمیل ماسک به بهانه کرونا فریبی بیش نیست تا با محدود ساختن حقوق اولیه انسانها آنها را مجبور به قبول داوطلبانه تزریق واکسن نمایند.»

 

منبع:
خبرگزاری مهر
ویکیپدیا
تلگرام مهندس شهرام پروین rain4all

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments