ربات آرایشگاه در دنیای آینده

در آینده‌ای نه چندان دور، ربات‌ها کار می‌کنند و آدم‌ها از زندگی لذت می‌برند. در این نوشته، سری می‌زنیم به آینده، تا ببینیم در آن زمان آرایشگاه‌ها چگونه کار می‌کنند!

ربات آرایشگاه در دنیای آینده

پیش‌تر نوشتیم که «اصلا لازم نیست ربات‌ها همشکل و هم اندازه انسان‌ها باشند، مهم کارکرد و توانایی‌شان است»، در آینده ربات‌های آرایشگر یا پیرایشگر به شکل یک اتاقک هستند با کلی ابزارک‌ یا گجت متحرک!

فرض کنید می‌خواهید مویتان را کوتاه کنید یا رنگ کنید یا به مد روز در بیاورید، ربات تاکسی رایگانی را صدا می‌زنید و سوار می‌شوید و می‌پرید و جلوی یک آرایشگاه فرود می‌آیید.

هنوز دست به در آرایشگاه نزدید، که صدای شیکی به زبان و لهجه محلی خودتان می‌شنوید که به شما خوش آمد می‌گوید.

داخل آرایشگاه، تعداد زیادی اتاقک‌ یا کابین قرار دارد و در گوشه‌ای از سالن بزرگ آرایشگاه، به خط نستعلیق نوشته شده:

«سرم را سرسری متراش ای استاد سلمانی
که این سر، در دیار خود، سری دارد و سامانی!»

وارد یکی از اتاقک‌ها می‌شوید و تمامی لباس‌های خود را در می‌آورید. همزمان، اندام شما اسکن می‌شود. روی تخت مخصوصی در اتاقک دراز می‌کشید و دستان متحرکی با دقت و عتایت، عینک مخصوصی را روی چشم شما قرار می‌دهند که شبیه عینک غواصی است. صدایی می‌شنوید که از شما می‌پرسد: «چه امری دارید سرور من؟» شما بطور مثال می‌گویید: «امشب به یک مهمان مهم می‌روم و می‌خواهم موهایم کمی کوتاه و مرتب و رنگ شوند و یک مد روز به آن‌ها بدهید».

بلافاصله تصاویری از خودتان و مویتان را مشاهده می‌کنید در انواع رنگ‌ها و مدل‌های روز، و شما یکی را انتخاب می‌کنید.

دست‌های متعدد ربات شروع به کار می‌کند، علاوه بر کوتاه کردن و فرم دادن و رنگ زدن موهایتان و زیباسازی چهره‌تان، ناخن‌هایتان را نیز کوتاه و رنگ و مرتب می‌کنند و علاوه بر این، موهای زاید بدنتان نیز بدون درد حذف می‌نمایند و علاوه بر این، با مواد طبیعی و دارویی، ماساژ ملایمی به سر و صورت و تن و روان شما می‌دهند تا تمام خستگی و دردهای ناشی از فشار و استرس شما از بین برود.

کار ربات آرایشگر به این موارد محدود نمی‌شود، درصورتیکه بخواهید بسرعت برق برایتان موهای طبیعی با تضمین رشد شدن می‌کارد و نه فقط در روی سرتان.

علاوه بر این، ربات آرایشگر چربی‌های زاید بدن شما را با سه شماره از بین می‌برد و اندام شما را عضلانی می‌کند و شکم شما را شش تکه یا سیکس پک می‌کند.

علاوه بر این موارد، ربات آرایشگر به درخواست شما، جوش‌ها و خال‌های شما را حذف می‌کند و خالکوبی می‌نماید!

ربات آرایشگر در پایان، سر و بدن شما را با خوشبوترین و مغذی‌ترین شامپو می‌شوید و خشک می‌کند. سپس تصویری ۳۶۰ درجه و سه بعدی از ظاهر فعلی خودتان مشاهده می‌کنید، و ربات روز و شب خوشی را برایتان آرزو می‌کند.

ربات آرایشگاه در دنیای آینده
ربات آرایشگاه در دنیای آینده
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments