پس از یکسال، خبر فرار آقای شهردار منتشر شد!

خبر آمده که جناب آقای منوچهر قائدی، شهردار سابق صدرا، یکسال پیش به جرم رشوه‌خواری محکوم و ممنوع‌الخروج شد، و ایشان همان زمان، یواشکی، از کشور خارج شد، و از همان زمان از پلیس بین‌الملل، اینترپل، خواسته شده که او را بیابند و برگردانند، و امروز خبر فرار او منتشر شد!

پس از یکسال، خبر فرار آقای شهردار منتشر شد!

چرا خبر این فرار پس از یکسال منتشر می‌شود و چرا اینترپل پس از یکسال هنوز او را دستگیر نکرده، و چرا مرزها چفت و بست حسابی ندارد، بعدا مشخص می‌شود.

شاعر فراری
انتشاراتی رستار در سال ۱۳۹۳ کتابی را با نام «مجموعه ترانه خواب آئینه» اثر منوچهر قائدی منتشر کرد. منوچهر قائدی در مقدمه این کتاب نوشته:

«… سهم بزرگی از احساس دریا گونه‌ام در این سمفونی بودن‌ها و نبودن‌‌ها هدیه‌ای است از شهر پونای هند بین ماه‌های مارچ و جولای ۲۰۱۱، گویا تقدیر چنین بود که حصار گریه را بشکنم و احساس را معنی کنم»!

پس از یکسال، خبر فرار آقای شهردار منتشر شد!

اگر مردم ایران قدری کتاب‌خوان بودند، شاید این آقا به شاعری ادامه می‌داد و از شاعری نانش را در می‌آورد و شهردار و رشوه‌خوار و دربدر نمی‌شد… امان از مردم این سرزمین!

شهر صدرا
صدرا یکی از شهرهای جدید ایران است که در شمال غربی شیراز در استان فارس قرار دارد.

شهر پونا
شهر پونا یا پونه هشتمین شهر بزرگ کشور هند، در ایالت مهاراشترا، در ۱۶۰ کیلومتری شرق بمبئی واقع شده‌است.

پس‌نوشت:
پاسخ یک پرسش: ایجاد موج بدبینی
خبرگزاری فارس، ظاهرا، دلیل انتشار خبر قدیمی را یافته و نوشته:

«عباس ملک‌زاده»، شهردار فعلی صدرا، هم‌اکنون بدلیل اتهامات مالی در بازداشت است، و انتشار خبر فرار شهردار صدرا، سبب شده تا بسیاری از مخاطبان به اشتباه تصور کنند شهردار فعلی فرار کرده و نسبت به دستگاه قضایی بدبین شوند!

 

منبع:
خبرگزاری ایلنا
ویکیپدیا
خبرگزاری فارس

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments