فعالیت بهاره رهنما در حمام زنانه!

بهاره رهنما در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و توییتر فعالیت دارد و تازگی‌ها گفته که فضای مجازی تبدیل به حمام زنانه شده و بر این اساس می‌شود نتیجه گرفت که ایشان در حمام زنانه فعالیت می‌کند!

فعالیت بهاره رهنما در حمام زنانه!

پچ‎پچ‎های مزخرف حمام زنانه‎

بهاره رهنما در گفتگو با روزنامه آرمان امروز گفته: «متاسفانه فضای مجازی تبدیل به حمام زنانه‎ای شده که پچ‎پچ‎های مزخرف در آن خیلی زیاد است» و اشاره کرده نشان به آن نشانی که در این فضا مطرح شده که همسر ایشان، پسر فلانی است و فلانی تنها ۸ سال بزرگتر از همسر ایشان هستند و به لحاظ بیولوژیک، هیچ پسری در سن ۸ سالگی نمی‎تواند پدر شود!

 

مشکل جمع‎های ادبی

بهاره رهنما که بسیار باسواد است و مدرک باسوادی هم چند تا چند تا دارد می‌گوید: «این موضوع [یعنی همان موضوع پدر شوهرش] به ‎قدری در ایران پیچیده شده بود که من حتی وقتی در جمع‎های ادبی می‎رفتم، بچه‎ها با تعجب به من می‎گفتند ما از تو یک سوال داریم و من برایشان توضیح می‎دادم»!

 

چرا هیچکاری نمی‌شود؟
بهاره رهنما در مورد عملنکرد دولتمردان و دولت‌زنان معتقد است: «آدم وقتی دور است، خیلی چیزها را نمی‎داند. من الان که دارم کار اجرایی می‎کنم، می‎بینم دست ما از آتش دور است و فکر می‎کنیم اینها چرا هیچ کاری نمی‎کنند درحالی‎که این‎قدر این هیچ کاری به هزار تا مساله دیگر وابسته است که آدم فکر می‎کند ما هم اگر در همان جایگاه بودیم، کاری از دستمان بر نمی‎آمد»!

 

زیبایی مبهوت کننده بهاره رهنما
بهاره رهنما می‌گوید که در ۲۰ سالگی لباس عروسی می‌پوشد و: «وقتی من با آن لباس، وارد سالن شدم، پدر و مادرم تا یک ساعت اصلا نمی‎توانستند حرف بزنند از بس که از دیدن من حالشان منقلب شده بود»!!!

 

طلب دعا در حمام زنانه [همان فضای مجازی سابق]
بهاره رهنما به نیروی شفابخش دعای مردم خیلی اعتقاد دارد و می‌گوید: «همسرم چند هفته پیش به دلیل ناراحتی قلبی در بیمارستان بستری شده بود چون به‎خاطر مشکلاتی که در کارش به وجود آمد، کمی عصبی شده بود. من اصلا حتی این موضوع را ننوشتم و با اینکه خیلی به دعای مردم اعتقاد دارم، گفتم برای یکی از دوستانم که بیمارستان است دعا کنید»!!!

 

رگ و ریشه اراکی
بهاره رهنما می‌گوید به علت داشتن «رگ و ریشه اراکی» دارای «روحیه جنگ‎جویی» است، و پشتکار دارد و انرژی بالا، و «همه جا هست و همه کاری می‎کند»، برای همین «مانند خاری در چشم قشر تنبل جامعه» می‌باشد، اما با وجود تعریف از خودش، به دلیل کم تحرکی دچار چاقی شده و به دلیل تنبلی عمل اسلیو انجام داده، یعنی معده‌اش را داده دست جراح تا آن را کوچک کند که کمتر بخورد!

 

فعالیت بهاره رهنما در حمام زنانه!حقوق غذایی
بهاره رهنما در گذشته و در پاسخ به فردی که او را بی‌سواد خوانده بود، با عصبانت و از دست دادن کنترلش، با تکبر و با شتاب متنی را می‌نویسد که چند غلط املایی مانند «حقوق غذایی» بجای «حقوق قضایی» و «دانشکاه» به جای «دانشگاه» و «ب» بجای «ی» و «مه» بجای «که» داشت و عبارت حقوق غذایی، که به ادعای خودش رشته تحصیلی‌اش بوده، در کنار تکبر و خود بزرگ‌بینی‌اش، سبب مضحکه و دست انداختنش می‌شود، اما هنوز حاضر به پذیرش این اشتباه عادی تایپی نیست و در این گفتگو ادعا می‌کند که شوخی کرده است و: «بنده رفتم ۴ سال دانشکده حقوق قضایی، آنجا تابلویش بوده بعد بیایم بنویسم «حقوق غذایی»، اصلا این کلمه معنا دارد؟»!

فعالیت بهاره رهنما در حمام زنانه!
قائم آل محمد

 

 

نتیجه گیری
ما نیز با ابن نوع سخنان و این نوع تجزیه و تحلیل‌ها داریم باور می‌کنیم که بخشی از «فضای مجازی حمام زنانه‎ای پر از پچ‎پچ‎های مزخرف است»!

 

تنها نکته مهم و مفید این گفتگو
بهاره رهنما می‌گوید: «خود من دوست پزشکی دارم که می‎گوید: خواهشا بیا با دخترم حرف بزن که به سمت بازیگری نرود چون آبروی من می‌رود. می‌گویم تو رویت می‌شود به من که بازیگرم، این حرف را بزنی؟ می‌گوید من با تو راحتم. طرف پروفسور یک رشته علمی است و تصورش این است.»

حیف که بهاره رهنما در نیافت که دوست پزشکش چه گفت!

 

اینستاگرام بهاره رهنما
بهاره رهنما در اینستاگرام بیش از ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر هواخواه و پیرو دارد، اما مدتی است که بخش نظرات را به روی دنبال کنندگانش بسته است!

 

 

منبع:
سایت آرمان امروز
اینستاگرام
توییتر

 

مطلب مرتبط:
بهاره رهنما و ما زن‌ستیزها

یک بام و دو هوای بهاره رهنما در استفاده از فیلترشکن

فعالیت بهاره رهنما در حمام زنانه!
4 (80%) 2 votes
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar