با قلب ضعیف دلار نخرید!

با ارزان شدن قیمت دلار، شخصی در مشهد که مقادیری دلار خریده بود سکته کرد و جان به جهان آفرین تسلیم کرد. ظاهرا او تنها کسی نبوده که قربانی کاهش قیمت دلار می‌باشد!

با قلب ضعیف دلار نخرید!

قاضی حسن حیدری معاون دادستان مشهد خبر داد که فردی ۴۴ ساله در ساعت ۲ بامداد به علت نوسانات قیمت دلار دچار حمله قلبی شد و در حال اعزام به بیمارستان امدادی مشهد جان باخت.

بنا به اظهارات خانواده جان باخته، این فرد که مقادیری دلار خریده بود با شنیدن نوسانات قیمت دلار و کاهش قیمت، دچار سکته قلبی شد.

از گوشه دیگری از ایران خبر رسیده که با کاهش قیمت دلار بیش از سی نفر در مراکز درمانی استان یزد به دلیل سکته، پذیرش و بستری شده اند. هنوز مشخص نیست تا چه حد سکته این یزدی‌ها مرتبط به قیمت دلار بوده و هنوز معلوم نیست آمار قطعی قربانیان کاهش دلار در ایران چه مقدار است!

با قلب ضعیف دلار نخرید!

خبرنگار یورونیوز دیروز گزارش کرد که حضور نیروهای امنیت و پلیس در منطقه میدان فردوسی و اطراف صرافی‌ها کاملا مشهود بود و نکته جالب حضور آمبولانس‌های اورژانس تهران و تردد پر تعداد آنها در آن منطقه بود.

در خبر‌ها اعلام شده بود که نوسانات ناگهانی و افت ارزش دلار موجب حمله قلبی به تعدادی از شهروندان ایرانی شده بود به نحوی که اورزانس از استقرار آمبولانس در محدوده صرافی‌ها خبر داده بود.

 

حنظله بادغیسی فرماید:

مهتری گر به کام شیر در است
شو خطر کن ز کام شیر بجوی
یا بزرگی و عز و نعمت و جاه
یا چو مردانت مرگ روباروی

منبع:
باشگاه خبرنگاران
سایت تابناک یزد
یورونیوز

با قلب ضعیف دلار نخرید!
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar