امام مسجد کشف کرد که همسرش مرد است!

ازدواج با مرد

شیخ محمد موتومبا، امام جماعت مسجد نور در اوگاندا، دو هفته پس از ازدواج با دختری محجبه متوجه شد که همسرش مرد و کلاهبردار است!

امام مسجد کشف کرد که همسرش مرد است!

به گزارش منابع محلی، شیخ محمد موتومبا در جستجوی همسری مناسب و معتقد بود، و وقتی با دختری باحجاب آشنا شد، از او خوشش آمد و خواستگاری کرد و دختر نیز پاسخ آری داد اما به این شرط که دخول پس از پرداخت مهریه به خاله‌اش باشد.

دو هفته پس از ازدواج و پس از پرداخت مهریه، عروس خانم بهانه گرفت که در دوران قاعدگی است و شیخ باید اندکی بیشتر صبوری کند.

تا اینکه یک روز، یکی از همسایه‌ها عروس خانم را در حال پریدن از دیوار و سرقت وسائل برقی و لوازم آشپزخانه شیخ مشاهده کرد و به پلیس خبر داد و عروس خانم دستگیر شد.

افسر تحقیقات پس از معاینه جامع و کامل به این نتیجه رسید که عروس خانم آقاست و چون این موضوع به اطلاع شوهرش رسید، شیخ این موضوع را باور نکرد و از پلیس خواست تا خودش شخصا این موضوع را مشاهده کند.

پس از بررسی موضوع
وقتی حاج آقا شخصا موضوع را بررسی کرد و یقین حاصل کرد که همسرش آقاست، از همسرش به جرم کلاهبرداری و تزویر و جعل جنسیت و نقشه برای سرقت اموالش شکایت کرد.

عروس خانم
طبق تحقیقات پلیس، متهم ریچارد توموشابی نام دارد و ۲۷ ساله است و با نیت فریب امام مسجد با لباس زنانه و حجاب کامل به مسجد می‌رفت و در کلاس‌های درس دینی امام مسجد حاضر می‌شد تا توانست دل حاج آقا را به دست بیاورد و با او ازدواج کند.

امام مسجد کشف کرد که همسرش مرد است!

نتیجه گیری
هیچ‌وقت بر اساس ظاهر آدم‌ها قضاوت نکنید، و همیشه قبل از ازدواج، یا خودتان موضوع را ببینید، یا بدهید یک آدم مطمئن آن را ببیند تا جنس تقلبی بهتان نیندازند!

منبع:
دیلی مونتر

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments