پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌ها

چاقی بلا و بیماری قرن ما است و در ایران بسیاری یا چاق هستند یا اضافه وزن دارند و در جستجوی راهی برای رهایی از تحمل وزن چربی‌های خود می‌گردند.

پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌ها

اعتیاد به چاقی و پرخوری و کم تحرکی و تنبلی و افسردگی باعث می‌شود که تلاش بسیاری از چاق‌ها برای لاغر شدن به شکست بیانجامد.

برنامه‌های گروهی و فشار از بالا می‌تواند کمک موثری برای لاغر کردن چاق‌ها باشد، زیرا به تنهایی لاغر شدن و استمرار در این راه برای بسیاری ناممکن است.

چگونه می‌توان لاغر شد
همانگونه که انسان‌ها در طی سال‌ها و آرام آرام چاق می‌شوند، بهترین و موثرترین روش برای لاغر شدن این است که با برنامه غذایی مناسب همراه برنامه روزانه ورزش‌ هوازی، آرام آرام و طی سال‌ها به وزن ایده‌ال رسید و در این وزن ماند!

پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌هاکارآفرینی برای لاغر کردن
با توجه به آمار بالای چاقی و افزایش وزن، و بازار گسترده‌ای که در این ارتباط وجود دارد، پیشنهاد می‌کنیم که اگر امکانش را دارید، تورهای ساعتی و روزانه و هفتگی و ماهانه برای کاهش وزن ترتیب دهید.

پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌هاتوضیح در مورد تور لاغری یک‌ماهه
در این تور باید افراد چاق را به یک اردو در مکانی دور افتاده و دور از دسترس از آبادی ببرید، جایی کوهستانی یا بیابانی.

لاغر کردن از طریق ورزش گروهی و تغذیه مناسب و زیر نظر پزشک انجام می‌گیرد.

مدیریت تور باید مجهز به کارشناسان تغذیه، و مربی‌های ورزشی و افراد متخصص در ماساژ، و روان درمان‌ها برای کاهش اضطراب و استرس و افسردگی و ایجاد آرامش، و پزشکان عمومی باشد.

افراد چاق، پس از ثبت نام، با توجه به میزان افزایش وزن و بنیه جسمی و سن و سالشان تقسیم بندی می‌شوند و در موعد مقرر اعزام می‌شوند.

برنامه روزانه تورها پیاده روی و دویدن و شنا و کوهنوردی و بازی‌های ورزشی است و تا حد تحمل و سلامت داوطبان، باید آنان را به تحرک واداشت.

عصرها اختصاص به استراحت و ماساژ، جهت کاهش درد و برنامه‌های شادی بخش و آرامش دهنده و تشویق کننده دارد.

پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌ها

توضیح در مورد تور لاغری هفتگی
تور لاغری هفتگی کوتاه شده همان تور لاغری ماهانه است برای افرادی که فرصت یکماهه را ندارند.

پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌ها

توضیح در مورد تور لاغری روزانه
با یک هفته و یک ماه بیماری چاقی درمان نمی‌شود و افراد چاق باید تا پایان عمر و بطور مرتب و مستمر و روزانه برای لاغر شدن و لاغر ماندن تلاش کنند.

به همین جهت افراد چاق باید عضو گروه‌های لاغری در مناطق و محله‌های مختلف شهر شوند و حق عضویت سالانه پرداخت کنند [عضویت سالانه شامل تخفیف برای تورهای ماهانه است].

پس از ثبت نام و پرداخت حق عضویت سالانه، مدیریت تور برنامه‌ای غذایی و ورزش روزانه متناسب با ویژگی هر فرد را در اختیار افراد چاق قرار می‌دهد که زیر نظر کارشناسان نوشته شده است و افراد باید بصورت انفرادی یا اگر امکان آن باشد گروهی آن را انجام دهند.

سلامت افراد و نوع و مقدار ورزش و غذای ثبت‌نام شده‌ها زیر نظر پزشکان و متخصصان مدیریت تورها خواهد بود و این کارشناسان و متخصصان همیشه برای رفع مشکلات و همراهی و پاسخگویی در خدمت ثبت‌نام شده‌ها می‌باشند.

علاوه بر این، در روزهای خاصی چون جمعه‌ها، ثبت‌نام شده‌ها به اردوهای لاغری یک روزه اعزام می‌شوند که می‌شود با همکاری شهرداری‌ها این تورها را در پارک‌های عمومی یا ورزشگاه‌ها یا سالن‌های ورزشی یا اطراف شهرها برگزار کرد.

پیشنهاد کارآفرینی برای لاغر کردن چاق‌ها

توضیح در مورد تور لاغری ساعتی
اجرای تورهای ورزشی لاغری ساعتی نیاز به سرمایه یا امکانات بخصوصی ندارد. مدیریت تور می‌تواند بطور آنلاین برنامه‌ تورهایش را در دسترس داوطلبان قرار دهد.

تورها بصورت یک تا دو ساعته و در ساعات مختلف شبانه روز و در مناطق و محلات گوناگون شهر انجام می‌شود و قیمت بسیار ارزانی دارند.

داوطلبان می‌توانند گروه مورد نظر خود را بر اساس جنسیت یا سن یا میزان اضافه وزن انتخاب کنند و در زمان تعیین شده در محل تعیین شده حاضر شوند.

هر تور با هدایت سر گروه یا مربی با نرمش آغاز می‌شود و سپس بر اساس آمادگی جسمی افراد شامل برنامه درهمی از راه رفتن عادی و تند راه رفتن و دویدن خواهد بود.

 

 

مطلب مرتبط:
ایده‌ای که می‌تواند مانع از چاقی شود

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments