چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟

روز گذشته، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، در نماز جمعه این هفته مشهد، در حرم رضوی، با اشاره به مراسم بزرگداشت روز زن در برج میلاد تهران گفت:

«این برنامه دهن‌کجی به حضرت زهرا(س) بود. این برنامه را برگزار کردند و با رقص یک عده نوجوان و دختر جوان نشان دادند که الگوی جامعه حضرت زهرا (س) نیست بلکه سوفیا لورن است»!

بی‌حجابی
ایشان در مورد حجاب و برنامه‌های دشمن فرمودند:

«مساله حجاب عادی مثل سایر واجبات و بی‌حجابی یک منکر معمولی نیست. حجاب یک مساله محوری و هویت بخش است و بی‌حجابی نوعی هویت ستیزی در جامعه است. برای همین دشمن سعی می‌کند با توسعه بی‌حجابی هویت ستیزی رخود را با این جامعه محقق کند و اینکه فکر کنید دختر ناهنجار ولنگاری سر چهارراه و یک میدان روسری سر چوب کند ظاهرش کودکانه و بچگانه است اما در اصل جریانی که اور ا مزدور کرده برنامه‌ریزی کرده است. لشگر جنگ نرم دشمن برای هویت‌ستیزی است.»

ایشان یادی نیز از اوشین کردند و حکم ارتداد:

«یک زنی که شناخته‌شده هم نبود، یک جایی مصاحبه کرده بود و گفته بود الگوی ما اوشین است، حضرت زهرا نیست. امام فرمودند آن زن مرتده است و هرجا دیدید با او برخورد کنید.»

سوفیا!

اما چرا امام جمعه محترم به یاد سوفیا لورن افتادند و از بین همه زنان آن سوی مرز نام ایشان را بردند که نسل جوان و نوجوان و کودک ما نه نام این زن را شنیده و نه تصویری از او دیده است؟

 

سوفیا لورن کیست؟

سوفیا لورن بازیگر ۸۳ ساله ایتالیایی است که اگر شهرت و محبوبیتی بین بعضی از ایرانیان داشت به پیش از انقلاب و در زمان جوانی این بازیگر بر می‌گردد!

برای کسانی که سوفیا ندیده هستند چند تصور با حجاب و عمامه سوفیا لورن را انتخاب کردیم که با برنامه‌های دشمن بیشتر آشنا شوید:

چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟

چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟
سوفیا لورن با عمامه

اوشین کیست؟
اوشین نام قهرمان مجموعه تلویزیونی ژاپنی سال‌های دور از خانه است. اوشین در این سریال دختری فقیر و سخت‌کوش بود که با مشقت و مرارت‌های بسیار به موفقیت دست می‌باید.

چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟
اوشین در کودکی و جوانی و پیری

چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟

منبع:
خبرگزاری ایلنا
ویکیپدیا

چرا امام جمعه مشهد به یاد سوفیا لورن افتاد؟
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar