انتخاب بین بد و بدتر پس از اخبار تجاوز

پس از انتشار خبرهایی در مورد تجاوز در دانشگاه و تجاوز در دبیرستان و تجاوز در مدرسه و تجاوز در باشگاه آموزشی، مردم گرامی ایران باید بین بد و بدتری که توضیح می‌دهیم یکی را انتخاب کنند!

انتخاب بین بد و بدتر پس از اخبار تجاوز

از آنجا که حادثه خبر نمی‌کند و پیشگیری بهتر از ندامت بعد از ضربه خوردن است، به خانواده‌های گرامی توصیه می‌شود بین تحصیل فرزندانشان و خانه نشینی فرزندانشان یکی را انتخاب کنند!

آیا به جز از خانه نشینی راه دیگری وجود دارد؟
بله عزیزان مضطرب، راه دومی نیز وجود دارد، و آن استفاده از معلمان و استادان و مربیان و مدیران و کارکنانی است که آلت ارتکاب به جرم نامبرده را ندارند، یعنی استفاده از معلمان و استادان و مربیان و مدیران و کارکنان زن، که البته اگر عمر این زنان بیش از ۶۰ سال باشد، بهترتر است و ایمنی بیشتری خواهیم داشت!

تجاوز در خانه
البته از آنجایی‌که خبرهایی منتشر شده در مورد تجاوزکاران به بیرون از خانه محدود نمی‌شود و در داخل خانه نیز از سوی برخی از پدران و برادران و عمو و دایی و دیگر اقوام و دوستان مذکر نیز انجام می‌شود، بهترین کار همانا بچه نداشتن است و بهترین کار برای بچه نداشتن همان ازدواج نکردن است!

آیا به جز ازدواج نکردن راه دومی نیز وجود دارد؟
بله عزیزان دم بخت، همیشه راه دومی وجود دارد، و راه دوم در این مورد امحاء آلت جرم و اخته کردن تمامی مردان ایرانی و ریشه کنی موضوع تجاوز به صورت ریشه‌ای است!

 

مطلب مرتبط:
شیراز و تجاوز به پسر شیرازی…

انتخاب بین بد و بدتر پس از اخبار تجاوز
5 (100%) 2 votes
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar