اعدام با آب‌جوش، شیر درنده، انفجار از راه دور

وقتی تروریست‌های داعشی از اعدام به روش سنتی خسته شدند، راه و روش‌های تازه و ابتکاری برای اعدام مخالفانشان ابداع کردند!

یک زن عراقی بیست و چند ساله که از دست داعش در موصل فرار کرده و از عملیات اعدام مردم این شهر توسط این گروه تروریستی در اولین روزهای اشغال آن، نجات یافته است، حقایقی را درباره جنایات داعش روایت کرده است.

به گزارش العالم، این زن که از اعضای تیم الکترونیکی و میدانی موصل بوده است در این باره گفت: از نظر عناصر داعش تیرباران قربانیان عملی خسته کننده بود از این رو، روش‌های جدیدی ابداع کردند که از آن جمله می‌توان به انداختن در آب جوش اشاره کرد. همچنین آنها سر یک کودک زیر ده سال را به اتهام اهانت به ذات الهی از تن جدا کردند.

وی افزود: داعش در قتل عام غیرنظامیان میان کودکان، بزرگسالان، زنان و مردان تفاوتی قائل نیست و دستگاه کشتار این گروه تروریستی از همه گروههای سِنی، قربانی می‌کند.

این زن تعریف می کند: عناصر داعش، یک زندانی را در قفس شیر گرسنه‌ای انداختند که یک هفته هیچ غذایی در اختیارش گذاشته نشده بود. شیر گرسنه، زندانی مذکور را زنده زنده خورد.

به گفته این زن فراری از شهر موصل، داعش روش جدیدی را برای کشتار قربانیان ابداع کرده است که عبارت از منفجر کردن گردن آنها با استفاده از ماده منفجره تی‌ان‌تی از فاصله دور است. بدین ترتیب سر قربانی منفجر و به طرز فجیعی از بدن جدا می‌شود. وی تصریح می‌کند خودش شخصا شاهد این عملیات اعدام بوده است.

داعش، حتی شماری از شخصیت‌های موصل را نیز که در گذشته برای انتخابات پارلمانی یا شوراهای منطقه نامزد شده و به مناصب مذکور دست نیافته بودند اعدام کرده است. داعش، صرف نامزد شدن آنها را به منزله جواز مرگشان می‌دانست.

این بانوی فراری از دست داعش تصریح کرد: بیشترین غیرنظامیان قربانی اعدام‌های داعش را افرادی تشکیل می‌داند که داعش آنها را به همکاری با دشمنانش متهم می‌کرد. بیشتر اتهامات این افراد نیز ساختگی بود و عناصر داعش برای آنها پرونده سازی می‌کردند. به طوری که حتی گفته می‌شود داعش کلیه افرادی را که با رفتن به میدان جنگ مخالفت و از آن فرار می‌کردند به قتل می‌رساند.

اعدام با آتش
آنچه آمد همه اعدام‌های وحشیانه این گروه نیست این گروه سوزاندن و کباب کردن مخالفانشان را نیز در پرونده سیاه خود دارند!

اعدام با آتشاعدام با آتش

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments