تجمع سگ‌نخورها در جلوی شهرداری تهران

روز ۲۸ اردیبهشت ۹۸ جمعی از سگ‌نخورها در اعتراض به شایعات کشته شدن سگ‌ها توسط شهرداری، در جلوی شهرداری تهران جمع شدند، مسولان شهرداری هم گفتند که سگی کشته نشده است.

تجمع سگ‌نخورها در جلوی شهرداری تهران

سگی کشته نشده… اما
طبق آمارها هر روزه حدود شش میلیون مرغ کشته می‌شوند تا روانه شکم ایرانیان شوند! اما هیچکس برای صدها میلیون‌ مرغی که در سال کشته می‌شوند، نه اعتراض می‌کند، نه در جایی جمع می‌شود!

تجمع سگ‌نخورها در جلوی شهرداری تهران 1
شعار سگ نخورها از زبان سگ‌ها: خلق خدای پاکم – انسان نکن هلاکم!

هلاکم!
در کشور گل و بلبل ما، سالانه حدود ۲۰ هزار نفر در تصادفات جاده‌ای کشته می‌شوند و بسیار بیشتر نیز دچار معلولیت دائم می‌شوند، اما تا حالا شنیده‌اید یا دیده‌اید که کسی در جایی در اعتراض به مرگ یا آسیب‌هایی که به این انسان‌ها و خانواده‌شان وارد شده تجمع کنند؟!

دنیای زشت

تجمع سگ‌نخورها در جلوی شهرداری تهران
آناهیتا درگاهی خطاب به گربه‌ها: «ای قشنگا، دنیا بدون شما‌ها خیلی زشته!»

 

آماده مذاکره برای رسیدگی به کار حیوانات
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، «محسن هاشمی رفسنجانی» رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با تجمع اعتراضی دیروز در جلوی شهرداری تهران گفت:

«روز گذشته به طور اتفاقی با گروهی که در این محل تجمع کرده بودند، مواجه شدم و چون تجمع آن‌ها بدون مجوز بود من هم با آن‌ها مذاکره‌ای نکردم و به آن‌ها گفتم، چون اجتماع مجوز ندارد، نمی‌توانم در مقابل شهرداری با شما مذاکره کنم و اگر بعدا هیئتی از سوی شما به ما مراجعه کند ما آماده مذاکره هستیم چنانچه رسیدگی به کار حیوانات خیلی راحت‌تر از رسیدگی به کار انسان‌هاست.»

***

سگ‌نخور یعنی چه؟
سگ‌نخور یعنی کسی که گوشت سگ نمی‌خورد!!!

خصوصیات اخلاقی سگ‌نخورها
سگ‌نخورها [یا سگ نخواران] علاقه‌ای به نحوه زندگی سگ‌های ولگرد ندارند، اما چون وجدانشان خیلی ظریف و قلبشان خیلی رقیق است دوست ندارند این سگ‌ها جلوی چشمان زیبایشان کشته‌شوند، مشکلی هم ندارند که این سگ‌ها یواشکی و دور از دید دوربین شبکه‌های اجتماعی کشته شوند.

همچنین به عقیده کارشناسان، از آنجایی که سگ‌نخورها کباب مرغ و مرغ سوخاری و باقالی پلو و سبزی پلو و زرشک پلو با مرغ و ته چین مرغ و شنیتسل مرغ و ناگت مرغ و فیله مرغ و غیره را دوست دارند، با نسل‌کشی مرغ‌ها مشکلی ندارند. همچنین این جماعت با کشتار وسیع بره‌ها و گوسفندها و گوساله‌ها و گاوها و دیگر حیواناتی که خوردنشان برایشان جایز است نیز مشکلی ندارند!

بعلاوه زندگی سگی بسیاری از مردم به آن‌ها مربوط نمی‌شود!

 

مطلب مرتبط:
مریم امیرجلالی: بخاطر سگ‌کشی، عزیزانتون نابود خواهند شد!
حمله حامیان حقوق حیوانات به کشتارگاه‌ مرغ‌ها

guest
2 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
شهروند
شهروند
1 سال پیش

این چه طرز خبر دادن و گزارش دادن است گویی نویسنده با عقده و خصومت نوشته است.