احضاریه برای 5 فوتبالیست دیگر صادر شد

احضاریه برای 5 فوتبالیست دیگر صادر شد

ماجرای احضار 5 پنج فوتبالیست به دادگاه,جزییات احضار 5 پنج فوتبالست به دادگاه,,جزییات احضار 5 پنج فوتبالست به دادگاه,
احضاریه برای 5 فوتبالیست دیگر صادر شد

فوتبالیست

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز برای 5 فوتبالیست دیگر نیز احضاریه ارسال شده است.ظاهرا این احضاریه برای 5 فوتبالیست به دلیل انتشار عکس های آنها در فضای مجازی است و قوه قضاییه قرار است برخورد محکمی با این 5 فوتبالیست داشته باشد.هنوز هیچ نامی از این 5 فوتبالیست برده نشده است.

طبق گفته دکتر جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران انتشار عکس‌های نامناسب یک ورزشکار برخلاف منش پهلوانی و روح جوانمردی است و هنرمندان باید از انتشار عکس‌های نامناسب در فضای مجازی پرهیز کنند و گرنه با جریمه‌ای متناسب اعمال خود روبه‌رو خواهند شد.

توصیه جالب دادستان عمومی و انقلاب تهران

به گفته این مقام مسئول، ورزشکاران و هنرمندان اصیل، باید افراد هنرمندنما و ورزشکارنما را از جامعه ورزشی و هنری طرد کنند تا به واسطه اقدامات برخی افراد متخلف، پیامدهای آن متوجه جامعه هنری و ورزشی کشور نشود. دادستان تهران بدون اشاره به نام سوشا مکانی از جریان داشتن پرونده‌های مشابه دروازه‌بان پرسپولیس (شکایت به خاطر انتشار تصاویر خلاف اخلاق یا هک برنامه‌ها در شبکه‌های اجتماعی) حرف زد و ادعا کرد دادستانی تا به حال یک مجرم را شناسایی کرده و درحال بررسی سایر پرونده‌هاست. در این بین دادستانی به شکل جدی در اندیشه راهی برای ترغیب مراجع فوتبالی برای تعیین محرومیت و محدودیت‌هایی است تا دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

احضار 5 فوتبالیست دیگر
گفته می‌شود 5 فوتبالیست دیگر هم به دادگاه احضار شده‌اند و باید پاسخگوی اتهامات باشند. به شکل معمول، نام مجرمانی که برایشان احضاریه فرستاده شده تا زمان قطعی شدن اتهاماتشان اعلام نمی‌شود و هنوز نمی‌توان شخص خاصی را متهم کرد. اگر از این پرونده رونمایی شود، یکی از بزرگترین اتفاق‌های تاریخ فوتبال ما رقم می‌خورد و قطعا به اقدامات اساسی‌تری نیاز خواهد بود. به نظر می‌رسد با جدی شدن ماجراهای سریالی بازداشت ورزشکاران و فوتبالیست‌ها، باید نظارت بیشتری بر امنیت فضای مجازی داشت.

این اتفاق بارها مورد تاکید فدراسیون بوده اما عملا در کشور ما قانونی بیهوده تلقی شده است. در برخی کشورها و برخی تیم‌های اروپایی بدون این‌که قانونی در این زمینه وضع شود، مربیان حق استفاده بازیکنان از شبکه‌های اجتماعی در یک بازه زمانی را محدود می‌کنند؛ شبیه اتفاقاتی که در اردوی تیم‌ملی هلند در جریان جام‌جهانی ٢٠١٤ رخ داد.
منبع:روزنامه شهروند

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار مرتبط:

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

احضاریه برای 5 فوتبالیست دیگر صادر شد
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar