گاف العالم – زن فوق‌العاده قوی

خبرگزاری العالم که اخبار را به سه زبان فارسی و عربی و انگلیسی پوشش می‌دهد و کادر بزرگی از مترجمان و خبرنگاران را در خدمت دارد، دیروز، ۲۸ دی ۹۶ خبر عجیبی را منتشر کرد:

گاف العالم - زن فوق‌العاده قوی

«برخورد جالب پلیس زن با راننده گستـاخ! + تصاویر
مقررات پارک ماشین در نیویورک یکی از سخت ترین قوانین پارک در دنیاست.
هنگامی که پارک بان نیویورکی 28 ساله -جنی روییز- به راننده یک تاکسی تذکر داد که در مکانی غیر قانونی پارک کرده،راننده با گستاخی به او پاسخ داد و از جابه جایی خودرو اش امتناع کرد.

“جنی روییز” وقت را تلف نکرد و در کمال ناباوری تاکسی را با زاویه ای 45 درجه بلند کرد تا به راننده ثابت کند نباید به او بی احترامی کند.

راننده تاکسی که در این وضعیت ،درمانده به نظر می رسید با عذرخواهی از او خواست که ماشین را به حالت اولیه برگردانده تا محل را ترک کند.»

گاف العالم - زن فوق‌العاده قویتصاویر ارسالی العالم نشان می‌داد که این خبر از سایتی به نام «توریسم آنلاین» باز نشر شده است

کلید واژه‌های العالم نیز جالب است: پلیس آمریکا، پلیس زن، برخورد نامناسب، زن ستیز

گاف العالم - زن فوق‌العاده قویگاف العالم - زن فوق‌العاده قوی
خبر ساختگی و قدیمی
این خبر ساختگی و شوخی تلویزیونی است. مامور زن بازیگر است و ماشین فاقد موتور است و هر کسی می‌تواند آن را بلند کند. تاریخ خبر هم سال ۲۰۱۵ میلادی است!

گاف العالم - زن فوق‌العاده قوی
منبع:
youtube.com/watch?v=U7zb7qnZBvs

 

گاف یعنی چه؟
مدت‌هاست که گاف و گاف دادن و گاف زدن وارد ادبیات ما شده بدون آن‌که نیازی به این واژه بیگانه باشد. گاف [Gaffe] یعنی اشتباه، غلط، خبط، خیط، خطا، سوتی، بی‌دقتی؛ مترادف و برابر این واژه به پارسی «لغزش» و «کژی» و «نادرستی» است؛ عامیانه‌اش هم می‌شود: گند زدن، خراب کردن، آبرو ریزی…

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments