مردم می‌خواهند تلگرام فیلتر بماند، مجلس چطور؟

بحث و مجادله و اختلاف نظر در مورد ادامه انسداد تلگرام و گذاشتن شرط و شروط و تعهد برای تلگرام و ضر و زیان کسب و کارهایی که با تلگرام انجام می‌شد، بحث داغ این روزهاست.

مردم می‌خواهند تلگرام فیلتر بماند، مجلس چطور؟سردار محمدعلی آسودی، مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه، با بیان اینکه در ماجرای اخیر، فیلترینگ «تلگرام» آبی بر آتش آشوب و اغتشاش ریخت، خاطرنشان کرد: در نماز‌های جمعه روز ۱۵ دی در سراسر کشور مردم تقاضا داشتند که روند فیلترینگ تلگرام باید ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه ما مخالف فضای مجازی نیستیم بلکه طرفدار آن فضای مجازی هستیم که کنترلش به دست دولت و نظام ما باشد، گفت: دولت باید با اندیشه و اقدام متناسب، بستری را فراهم کند تا نخبگان متخصص کشور یک شبکه اجتماعی بومی و کارآمد را طراحی کنند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه تمام شبکه‌ها، ماهواره‌ها، مجموعه فضای مجازی، خبرگزاری‌ها و پول‌های آمریکایی‌ها در سال ۸۸ پای کار آورده شد، اما زورشان به مردم ایران نرسید، تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی، چون متکی به آرای مردم است و مردم پشتیبان آن هستند، یک نظام قدرتمند است و به همین دلیل است که زور آمریکایی‌ها برای براندازی نظام ما هیچ‌گاه جواب نمی‌دهد.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: الحمدلله مردم در چند روز اخیر در سراسر کشور به میدان آمدند و با حضور پررنگ خودشان، آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها و وهابی‌ها را مأیوس کردند و از انقلاب و نظام و رهبری دفاع کردند. همه با هم فریاد زدند «ما همه با هم هستیم، پشت ولایت هستیم».

مردم می‌خواهند تلگرام فیلتر بماند، مجلس چطور؟مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نیست
بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: مجلس موافق ادامه فیلترینگ تلگرام نیست، اما تلگرام باید متعهد شود که به عنوان ابزاری در اختیار دشمنان ملت ایران قرار نمی‌گیرد.

وی تاکید کرد: تلگرام باتوجه به ضوابط و مقررات امنیت ملی کشور، باید اقدام جدی‌تری از خود نشان داده و متعهد شود به رفتارهای تروریست مآبانه در این پیام‌رسان خاتمه می‌دهد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دولت به ویژه وزارت ارتباطات مکلف است نسبت به رعایت اینگونه موارد و همچنین خسارات ناشی از این اقدامات تروریست گونه که به فضای کسب و کار جوانان ما وارد شده است به صورت جدی اقدام کند. در غیر اینصورت مجلس با قدرت به موضوع ورود خواهد کرد.

منبع:
خبرگزاری میزان
خانه ملت

اینستاگرام بهروز نعمتی
instagram.com/behroznemati_ir

مردم می‌خواهند تلگرام فیلتر بماند، مجلس چطور؟
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar