بهاره رهنما: عشق من تیاتره!

بهاره رهنما، از شهرک غرب، در اینستاگرامش از وضعیت نابسامان سینما و عشقش به نمایش روی صحنه نوشته.

بهاره رهنما: عشق من تیاتره!

«سال‌هاست که دلم برای سینما تنگ نمی‌شه، تو روزایی که خیلی جوان‌ها داعیه اینو دارن که می‌تونن بقول خودشون سه سوته و با یک پارتی کلفت و بدون هیچ زمینه‌ای وارد سینما شن‌، دیگه این سینما اون رویای هفده سالگی من نیست، آرت نیست ، معیاری نداره، ضابطه‌ای نداره!

همه فکر می‌کنن کافیه جمله‌هایی رو که در طول روز بیان می‌کنن بیان جلوی دوربین بگن و تمام، همه یک دختر خاله یا پسر خاله خیلی با استعداد دارن که فقط شانس نیاورده و حقش رو ما خوردیم!

بیخوابی‌های کلاس‌های استاد بیضایی و استاد سمندریان و اشک‌ها و خنده‌های کلاس‌ها و اتود‌هامون رو بیاد میارم و اینکه هنوز هم، قبل هر صحنه نگرانی اینو‌ دارم که نشه، که نتونم!

من سینما رو برای خودم تو سال‌های پر کاریم، ناگهان کمرنگ کردم و البته بخاطر اینکه حرفه از نوجوانی تا کنونمه و مردمم ازم می‌خوان که حضورمو حفظ کنم به سالی یک یا دو فیلم و گاه سریال بسنده می‌کنم، اما همچنان خونه امن و عشق من تیاتره!

اما این روزها سر صحنه فیلمی هستم با بازی گوهر خیر اندیش، سام درخشانی، محمد نادری کمند امیر سلیمانی و مهتاب ثروتی، که عجیب منو یاد سال‌های خوب سینمای ایران می‌اندازه، یک خسته نباشید حسابی می‌گم به همگی این گروه “موفق” و این اثر سینمایی جذاب و دوست داشتنی که مطمئنم در اکران سینما هم بسیار” موفق “خواهد بود??»

 

اینستاگرام بهاره رهنما
instagram.com/baharehrahnamaoriginal

در حال حاضر
بهاره رهنما بخش نظر گذاری‌ مخاطبانش در اینستاگرام را مسدود کرده است!

بهاره رهنما: عشق من تیاتره!
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar