عروس خانم خواهرانش را چاق کرد تا زیباتر بنظر آید!

امان از دختر خانم‌هایی که فکر می‌کنند ظاهرشان باید در شب عروسی متفاوت و بهتر از قبل باشد و فکر می‌کنند این ظاهر زیبا برای همیشه در یادها می‌ماند!

عروس خانم خواهرانش را چاق کرد تا زیباتر بنظر آید!

«پنی» دختر جوان استرالیایی تصمیم گرفت برای این که در شب عروسی از دو خواهرش که ساقدوشش بودند زیباتر به نظر برسد، یواشکی هر دو را چاق کند!

«پنی» خواهر وسطی است، و می‌گوید: «من نه مثل خواهر بزرگم چشم‌گیر و محبوب بودم و نه مثل خواهر کوچکم زیبا و تو دل برو بودم، من فقط بچه وسطی بدبخت خانواده بودم»!

پنی می‌گوید: «ما سه خواهر، هر سه نفرمان، بور و موطلایی هستیم و من تصمیم گرفتم که خواهرهایم که ساقدوشم بودند لباس‌هایی برنگ زرد نئون ب‍پوشند تا به تنشان زار بزند، این نقشه اولم بود!»

او می‌گوید: «نقشه دومم که با موفقیت اجرا کردم این بود که اولا هر روز برایشان شیرینی‌های مخصوصی می‌خریدم که چاق کننده بود و آن‌ها این را نمی‌دانستند!»

ادامه می‌دهد: «یک قوطی پودر لاغرکننده خریدم و محتویات آن را دور ریختم و قوطی خالی را از پودر پروتئینی چاق کننده که از یک فروشگاه بدن سازی خریده بودم پر کردم و آن را با آب میوه قاطی می‌کردم و سه برابر حد مجاز به خورد اون بیچاره‌ها می‌دادم تا حسابی گرد و خپله شوند، و من در چشم مردم، خواهر زیباتر بنظر بیایم!»

پنی پس از مراسم عروسی در گفتگو با یک سایت سبک زندگی زنانه به این کارش اعتراف کرد بی‌آنکه از عمل خود نادم یا شرمگین باشد!

به خاطر مردم
لباس عروس، مو و آرایش عروس، شب عروسی، شام عروسی، مراسم عروسی… خیلی‌ها برای چشم و همچشمی و اینکه به نظر مردم بهتر و شیک‌تر و زیباتر و سرتر باشند، خود را به آب و آتش می‌زنند، اما به یاد داشته باشید که معمولا از نظر مردم، سردردشان بیش از مرگ و زندگی شما اهمیت دارد!

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar