با آنجلینا جولی دنیا را آباد می‌کنیم

دکتر محمود احمدی‌نژاد، در توییتر، خطاب به آنجلینا جولی، در مورد نژادپرستی و جنگ و فقر و ناامنی، و احترام و همکاری و صداقت و مهربانی نوشته و در پایان نوشته که: «ما، با هم، می‌توانیم این شرایط را اصلاح کنیم»!

#AngelinaJolie I agree with your statements regarding institutional racism. Segregation,war, poverty, insecurity being the result of world powers seeking domination&hegemony.Mankind is in need of respect, cooperation, truthfulness, and kindness. Together we can fix the situation.

با آنجلینا جولی دنیا را آباد می‌کنیم
Together we can fix the situation.

تصور اینکه محمود احمدی‌نژاد و آنجلینا جولی با همدیگر مشکلات دنیا را روبراه می‌کنند شوخ طبعی برخی را برانگیخته است!

نگاهی به توییت چند کاربر توییتر:

بی‌بی‌سی‌فارسی: «محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین ایران می‌گوید با آنجلینا جولی، ستاره هالیوود، درباره وجود نژادپرستی نهادینه‌شده در جهان موافق است.

او در توییترش نوشته: من با گفته‌های شما درباره نهادینه شدن نژادپرستی در جهان موافقم. تبعیض، جنگ، فقر و ناامنی نتیجه سلطه‌جویی قدرتهای جهانی است.

آقای احمدی‌‌نژاد در توییتش خطاب به ‌آنجلینا‌جولی گفته است: “بشریت به احترام، همکاری، صداقت و مهربانی نیازمند است. ما با هم می‌توانیم این شرایط را اصلاح کنیم.”»
.
عثمان بیگ…: «بچه وضعمون قراره از این هم بدتر شه…
میگن احمدی نژاد و انجلیناجولی میخوان با هم دنیا رو نجات بدن»!
.
سامان اربابی: «سید دکتر محمود برد احمدی‌ پت نژاد در توییتر به آنجلینا جولی پیشنهاد داده که دوتایی تمام مشکلات جهان را درست کنن»!
.
تیلیت: «علت جدایی برد پیت و آنجلینا جولی بالاخره مشخص شد!»
.
اِاِاِاِ علیییییییه: «کاش قبل توییت زدن یه دوش آب سرد می‌گرفتی؛ امتحان کن! معجزه می‌کنه!»!
.
حمید رسایی: «متاسفانه آقای احمدی نژاد هم چپ کرد»!
.
هوادار محسن چاوشی: «بیشتر به نظر میاد راست کرده»!
.
سرباز صفر: «الان مهناز افشار هم تو دلش میگه: یعنی میشه ترامپ هم واسه من نامه بنویسه»!
.
جنگجوی خسته: «یکی نیست به احمدی‌نژاد بگه که آنجلینا جولی، مامان هوگو چاوز نیست!»
.
دن دانته: «احمدی‌نژاد باید آخر نامه‌ش به آنجلینا جولی می‌گفت: (بچه‌ها رو از طرف من ببوس!) این عرف فرهنگ ایرانی است.»!
.
رضا بردستانی: «امروز حقیقتاً دلم به حال خانم انجلینا جولی سوخت… فکر کن بعد توئیت محمود احمدی نژاد از فردا توی گوگل انجلینا جولی سرچ کنی بعد، تصویری از محمود احمدی نژاد تحویل بگیری!
خودمونیم عجیب اعجوبه‌ای است این محمود عزیز و دوست داشتنی»!

و…

ساحل بابایی علیشاه: «محمود به انسانیت معتقده، فکرش در حد شما محدود نیس، وقتی انجلینا جولی فردی مشهور و تاثیرگذار در دنیاس و کارهای خیر و انسان دوستانه میکنه ملاکهای شما مد نظر نیس، شما به تسبیعتون مشعول باشین»!

چالش از نوع احمدی‌نژادی
آزاده احمدآبادی: «احمدی‌نژاد، رئیس جمهور سابق، برای ایجاد دنیایی بهتر دست یاری بسوی آنجلینا جولی دراز کرده، من هم لئوناردو دی‌کاپریو را به چالش می‌کشم:
لئوی نازنین، دستم را بگیر و بیا با هم دنیای بهتری بسازیم!»
.
یکی از میلیون ها सारा: «پیرو درخواست احمدی نژاد از آنجلینا جولی، من هم جسارت به خرج داده و از همین تریبون از متیو مک‌کانهی درخواست می‌کنم به من بپیوندد تا در کنار هم دنیا را به جای قشنگ‌تری تبدیل کنیم»!
.
ماهان: «احمدی نژاد و آنجلینا جولی؛ من و فاطما گل یا سوسانو! شما با کی؟»

guest
1 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
بدون امضا
بدون امضا
6 ماه پیش

حالا اگر هم اینجا به هم نرسن، احتمالش خیلی زیاده ایندوتا با هم محشور بشن. بهشت و جهنمش رو نمی‌دونم، یا آنجلینا حوری میشه یا محمود ملک عذاب!