دیوارنگاری لب گرفتن نتانیاهو از ترامپ

هنرمندی استرالیایی با کشیدن تصویری از بوسه نتانیاهو و ترامپ روی دیوار حائل اسرائیل می‌گوید امیدوار است که این اثر توجه مردم را به فلسطینی‌هایی که در «زندان خانگی» هستند جلب کند.

دیوارنگاری لب گرفتن نتانیاهو از ترامپ
دیوارنگاری لب گرفتن نتانیاهو از ترامپ

به گزارش یورونیوز، طراح این اثر گرافیتی (دیوار نگاری) که نام مستعار «لاش ساکس» فعالیت می‌کند، برای اینکه هویتش مشخص نشود، در تاریکی شب، و در پرتو نور موبایل، و در حالیکه چهره خود را پوشانده بود، این بوسه را بر این دیوار حائل بین بیت المقدس و بیت لحم رسم نمود.

اسرائیل کار ساخت دیوار حائل را در سال ۲۰۰۲ میلادی آغاز کرد. هدف از ساخت آن در کرانه باختری رود اردن، جداسازی مناطق فلسطینی نشین از شهرکهای یهودیان، و منزوی کردن بیشتر فلسطینی بوده است. دولت اسرائیل می‌گوید که این دیوار را به دلایل امنیتی ساخته است.

دیوارنگاری لب گرفتن نتانیاهو از ترامپ

به گزارش العالم، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله، با تاکید بر اینکه زمان ظلم پذیری ملت‌ها و جنبش‌های مقاومت به پایان رسیده است، می‌گوید: «اسرائیل وقتی فهمید تدابیر امنیتی، تکنولوژی و ارتشش چندان کارآئی ندارد، تصمیم به احداث دیوار حائل گرفته است. »

او می‌گوید: «طرح احداث دیوار حائل مرزی نشان می‌دهد که اسرائیل به پیروزی‌های بزرگ لبنان و شکست خودش و بی‌فایده بودن توطئه “اسرائیل بزرگ” اذعان کرده است.»

سلفی با بوسه سیاسی
بوسه سیاسی نقش بسته روی دیوار حائل توجه عابران و گردشگران را به خود جلب می‌کند و عده‌ای با آن عکس سلفی می‌گیرند.

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar