جشن طلاق و ۱۳ میلیون ازدواج به تاخیر افتاده!

مدیر عامل ستاد دیه کشور از کاهش ازدواج و طبیعی شدن طلاق می‌گوید و از تسهیلات بوجود آمده در ازدواج سفید!

جشن طلاق و ۱۳ میلیون ازدواج به تاخیر افتاده!

به گفته سید اسدالله جولایی، مدیر عامل ستاد دیه کشور، امروزه در کشور ما طلاق گرفتن و جدا شدن رویدادی تلخ و فاجعه بار بشمار نمی‌آید و برای بسیاری از همسرهای پیشین و خانواده‌شان جدا شدن و طلاق تصمیمی کاملا عاقلانه و طبیعی است که موجب سرور آنها می‌شود و ظاهرا جشن طلاق هم می‌گیرند، احتمالا جدا جدا! شاید هم عکسشان را بفرستند ایستاگرام، با هشتگ «جشن جدایی» یا «بالاخره عاقل شدیم»!

به گزارش ستاد دیه کشور، سید اسدالله جولایی در نشست مشترک اعضای فراکسیون خانواده مجلس شورای اسلامی می‌فرماید:

«امروز طلاق‌ها بیش از آنکه معطوف به مسائل مالی و کمبود اقتصادی باشند مربوط به فقر فرهنگی و تهاجم فرهنگ غرب است.»

امان از این غربی‌ها که تا کجایمان رسوخ کردند!

کاهش ازدواج
سید اسدالله جولایی می‌گوید: «بر اساس گزارش ارائه شده تعداد ازدواج‌های انجام شده نیز به دلیل مشکلات معیشتی و دیگر مسائل فرهنگی کمتر شده است.»

ازدواج‌های در خطر طلاق
او می‌گوید: «مشقت بار بودن زندگی و مخارج سنگین آن برای جوانان امروز منجر به افزایش سن ازدواج شده و آنهایی هم که در نهایت موفق به تشکیل خانواده می‌شوند، چون شخصیت‌شان در زندگی مجردی پخته شده و انواع آسیب‌های فردی و رفتاری را دیده یا تجربه کرده‌اند، قابلیت انعطاف و تطبیقشان با دیگران به رغم رفتارهای سنجیده آنها در کمترین حد ممکن قرار دارد!» و در زندگی مشترک، این یعنی به سمت جدایی رفتن!

۱۳ میلیون نفر
به گفته سید اسدالله جولایی گروهی که امروز سن ازدواج‌شان در ایران به تاخیر افتاده جمعیتی بالغ بر ۱۳ میلیون نفر گزارش شده است!

ازدواج سفید و روابط غیر مجاز
ایشان می‌گوید: «شوربختانه فضای امروز جامعه در وضعیتی قرار دارد که بیش از آنکه بساط ازدواج برای جوانان آسان شده باشد، بهره‌وری جنسی و ازدواج سفید آنها بدون هر تعهد و هرگونه الزامات شرعی و عرفی و قانونی تسهیل شده است.»

ازدواج سفید
ازدواج سفید یعنی زندگی مشترک زن و مرد بدون عقد و و ترتیبات شرعی یا قانونی و مهر و سکه طلا و زندان و طلاق!

جشن طلاق و ۱۳ میلیون ازدواج به تاخیر افتاده!
4 (80%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar