فلاسک چای و فایده تحریم‌های آمریکا

تحریم‌های فزاینده آمریکا، حتما زندگی را برای مردم سخت‌تر خواهد کرد و بزودی کمبودها و گرانی‌های بیشتری را درک خواهیم کرد، اما تحریم‌ها فواید بسیار مهمی نیز دارند!

فلاسک چای و فایده تحریم‌های آمریکا

مدیریت سریع‌السیر
تحریم‌ها و کمبود بودجه باعث می‌شود تا دولت ما کوچک و جمع و جور، و ریخت‌ و پاش‌های دولتی کمتر شود، و افراد کم‌تحرک و کم‌فایده و نمایشی و بسیاری از منشی‌ها، و معاون‌ها، و معاون‌های معاون، و معاون‌های معاون معاون، و کادر محترم آبدارچی‌ و نظافتچی از چارتر حقوق‌بگیران حذف شوند، و آقایان رئیس روسا، روزانه خودشان فلاسک چای و یخدونشان را همراه خودشان به سر کار ببرند و دستمالی هم به روی میز و صندلی بکشند یا گرد و خاک‌ها و ریزگردهای روی میزشان را فوت کنند، و خودروی مدیریتی کشور سبک‌تر و سریع‌تر براند!

ازدواج
تحریم‌های آمریکایی اگر گره بخورند به تحریم‌های اروپایی، به احتمال کشور ما را بار دیگر به جیره‌بندی کالاها و صف‌های طویل خرید خواهد کشاند. فایده تحریم‌ها این است که مردم ساعات درازی از روز را در صف‌های دراز سپری می‌کنند و از حال و روز یکدیگر خبردار می‌شوند و بسیاری از مجردها در همین صف‌ها نیمه گمشده خود را پیدا می‌کنند! بادا بادا مبارک بادا!

تناسب اندام
به احتمال، تحریم‌ها سبب جیره‌بندی بنزین و سوخت، و کمبود و گرانی قطعات یدکی، و افزایش دستمزد تعمیرکاران خواهد شد و این سه به کاهش استفاده از خودرو و افزایش تحرک و پیاده روی مردم منجر خواهد شد!

کاهش خودروها در خیابان‌ها، هوای شهرها را پاک می‌کند و پیاده‌روی‌های طولانی باعث می‌شود تا مردم تندرست‌تر و دارای اندام موزون و ماهیچه‌های مقتدر و قلبی بزرگتر شوند!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments