هجوم جن‌ها به کشور ایتالیا!

طبق گزارش واتیکان روزانه بیش از هزار و سیصد جن‌گیری در کشور ایتالیا انجام می‌شود. واتیکان توضیح نداده که با جن‌های گرفته شده چه می‌کند!

هجوم جن‌ها به کشور ایتالیا!

واتیکان ماه گذشته خبر داد با توجه به افزایش تقاضا برای مبارزه با جن و ارواح پلید به آموزش کشیشان بیشتری نیاز دارد.

کشیش بنینیو پالیلا در مصاحبه با رادیو واتیکان، در مورد افزایش تقاضا برای جن‌گیری می‌گوید:‌ «می‌دانید چرا؟ برای اینکه شمار افرادی که در مراسم رمالی نظیر فال‌گیری با تاروت شرکت می‌کنند زیاد شده است. این کارها در را به روی امور شیطانی، از جمله تسخیر باز می‌کند.»

کشیش پالیلا که خود به تعلیم جن‌گیران تازه همت گمارده است می‌گوید:‌ «جن‌گیر خودآموخته اشتباه خواهد کرد. جن‌گیران تازه‌کار، درست مانند باقی مشاغل، باید دوره کارآموزی بگذرانند.»

دوره دوره ویژه جن‌گیری در دانشگاه
دانشگاه «رجینا آپوستولوروم» وابسته به کلیسای کاتولیک در رم، بناست ماه آینده یک دوره ویژه جن‌گیری برگزار کند. این دوره ویژه که از ۱۶ تا ۲۱ آوریل برگزار خواهد شد بر «نیایش رهایی» متمرکز خواهد بود.

چزاره تروکی، یکی از متخصصان این حوزه به خبرگزاری واتیکان گفت: «امروز ما در یک برهه‌ حساس تاریخی هستیم. بسیاری از مسیحیان حتی به وجود شیطان باور ندارند،‌ کشیشان بسیار کمی به این امر گماشته می‌شوند و کشیشان جوان هم تمایلی به یادگیری جن‌گیری ندارند.»

حقه‌بازی شیطان
گفته معروفی در کلیسا هست:‌ «قدیمی‌ترین حقه شیطان این است که به شما بقبولاند خودش وجود ندارد.»

پاپ فرانسیس درباره شیطان می‌گوید: «شاید بعضی از شما بگویید آخر پدر، شما چقدر عقب‌افتاده هستید که در قرن ۲۱ از شیطان حرف می‌زنید. اما ببینید که شیطان حاضر است، حتی در قرن ۲۱!… کافی است روزنامه‌ای را باز کنیم تا ببینید دور و برمان شر حضور دارد. شیطان در کار است. اما مایلم با صدای بلند بگویم خدا قوی‌تر است.»

جن در اسلام

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در مورد جن‌ها دیدگاه متفاوتی دارد و می‌گوید: «جن، بر خلاف پندار بعضی از عوام، کاری به انسان‌ها ندارد و آنچه در افواه مشهور است غالبا زاییدۀ خیالات است و کسانی که مبتلا به اوهام هستند لازمست هرگز به آن فکر نکنند، و اگر در هر روز ۵ مرتبه آیة الکرسی را بخوانند آرامش بیشتری خواهند داشت و درباره احضار جن و جن گیری این امر اگر چه ممکن است ولی شرعا جایز نیست، و بسیاری از مدّعیان آن افرادی دروغگو یا خطاکارند.»

منبع:
یورو نیوز
خبرگزاری برنا

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments