در قتل همسر محمدعلی نجفی، احتمالا دیوار مقصر است!

پس از آنکه شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور حکم قتل عمد در پرونده محمدعلی نجفی، شهردار اسبق، را نقض کرد، روزنامه اصلاح‌طلب شرق به مطالب جالبی در این پرونده اشاره کرد.

روزنامه شرق نوشته که محمدعلی نجفی هفتم خرداد سال جاری به اتهام قتل عمدی همسر دومش، میترا استاد، بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، محمد علی نجفی گفت: «با بالش وارد حمام شدم، آن زمان نمی‌دانستم که بالش باعث کم شدن صدای اسلحه می‌شود بلکه بالش را برای این با خودم بردم که اسلحه را نبیند.»

به گفته شرق متهم در اعترافاتش گفت که «قصد کشتن همسرش را نداشت و فقط می‌خواست او را بترساند، به‌همین‌دلیل هم سلاح را داخل حمام برد، اما درگیری او و همسرش به شلیک‌های ناخواسته و در نهایت مرگ همسرش منجر شد»،

شرق همچنین نوشته: «سلاح خودبه‌خود شلیک کرد»!

به گزارش شرق، حمیدرضا گودرزی، وکیل مدافع متهم، گفته که: «شلیک‌ها بی‌هدف» بوده و آنچه سبب «مرگ میترا استاد شده است»، تیری است «که کمانه کرده» است.

یعنی اگر حمام این زوج دیوار نداشت، گلوله به دیوار نمی‌خورد که کمانه کند و بخورد به بدن مرحوم، و سبب قتل ایشان شود!

به گزارش شرق «نجفی و وکیلش بر این اعتقاد بودند که گلوله کمانه کرده است، در غیر این صورت باید همه اعضای داخلی بدن مقتول را از بین می‌برد» و بر این اساس «شعبه ۴۱ دیوان عالی کشور حکم قتل عمد را نقض کرد و ایراد وکیل مدافع محمدعلی نجفی درباره نحوه شلیک را مورد توجه دانست و اعلام کرد هیئت کارشناسی باید در این زمینه اظهارنظر کند».

پس اگر کارشناسان نظر بدهند که عامل قتل کمانه رفتن گلوله بوده، آقای شهردار از اتهام قتل عمد خلاص می‌شود!

البته آقای شهردار، علاوه بر مورد بالا، بابت حمل سلاح غیر مجاز به دو سال حبس محکوم شده، اما اگر ثابت شد که دیوار همسرش را کشته، شاید بشود دیوار را راضی کرد که بابت این دو سال هم جای ایشان برود زندان!

در قتل همسر محمدعلی نجفی، احتمالا دیوار مقصر است!
تصویر تزیینی است و ربطی به موضوع ندارد

کلمات کلیدی:
حمام، بالش، اسلحه در حمام، ترساندن شوهرانه، شلیک ناخواسته، شلیک خودبه‌خود، سلاح خودسر، خودسر، تقصیر آستیم بود، اصلاح امور زناشویی، اصلاحات، دیوار

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments