بهاره رهنما در باشگاه گلف، مهمان ترکیش ایرلاینز

بهاره رهنما، همراه همسرش – که اسمش مهم نیست- مهمان خطوط هوایی ترکیه بودند در مراسم مسابقات گلف در تهران!

بهاره رهنما در باشگاه گلف، مهمان تركيش ايرلاينزخطوط هوایی ترکیه در اینستاگرامشان نوشتند:

«افتخار داشتیم در مراسم اختتامیه سومین دوره مسابقات گلف ترکیش ایرلاینز در تهران میزبان سرکار خانم بهاره رهنما و همسر گرامی شان باشیم»!

گفتیم که اسم همسر مهم نیست، وقتی آدم معروف باشی!

یک روز خوب بهاره رهنما
بهاره رهنما با انتشار تصویری از خود و همسرش – که اسمش مهم نیست- نوشته:بهاره رهنما در باشگاه گلف، مهمان تركيش ايرلاينز

«یک روز خوب و دل انگیز در باشگاه گلف،با پذیرایی گرم “ترکیش ایر لاینز،”جشن سومین دوره مسابقات جهانی گلف ترکیش ایرلاینز در تهران»

اینستاگرام بهاره رهنما

بهاره رهنما، مثل برخی دیگر از سلبریتی‌های حامی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، این روزها که وعده‌های انتخاباتی کمتر عملی شدند، مورد خشم و دشنام بسیاری از هواخواهانشان قرار گرفته و راه چاره را در بستن بخش نظرات و بی‌خیالی دانسته‌اند.

برخی از سلبریتی‌ها که هوش و ذکاوت و سواد دانشگاهی بهاره رهنما را ندارند نظرگذاری را برای تمامی ارسالی‌ها مسدود و فیلتر کردند، اما هنوز امکان نظر دادن در برخی از ارسالی‌های خانم رهنما وجود دارد و هواخواهان و پیروان ایشان از همانجا نظرشان را راجع به ایشان منعکس می‌کنند.

خیال نداریم که یک روز خوب و دل انگیز بهاره رهنما را خراب کنیم، اما خواندن بخشی از این نظرات برای عده ای دیگر روز خوش و دل‌انگیزی را بوجود می‌آورد:

شهرزاد: «موندم اون دو میلیون و هشتصد هزار نفری که فالوش کردن یعنی اصلا شان و شخصیت براشون اهمیت نداره؟؟؟؟؟؟ وقتی این خانوم کامنتاشو می‌بنده کلا داره بی احترامی می‌کنه به مخاطب»!

سیدرضا: «از برجام چه خبر؟»

مجید: «حالت تهوع میدونی چیه؟ یعنی کارهای جنابعالی، به خودت بیا!»

ایرج: «خانم رهنما این مردم شما رو نمیپذیرن امیدوارم منظورم متوجه شده باشین. حالت تهوع»!

سمیه: «[ح…] بی‌صاحاب تویی که روحانی روحانی می‌کردی، الان که همه آی گرون شده بدبخت شدیم، زدی کامنتا بستی و در حال خوشگذرونی هستی، [آ…] ایششالا داغ دخترت و شوهرت بدلت بمونه که بیچارمون کردی تو و امثال تو [آ…] خودخواه»!

محمدرضا: «حقوق غذایی»!

محمد: «دیگه تو مسائل سیاسی دخالت نکن. اینو باید واسه اون پست کامنت می‌ذاشتم که ترسیدی بستیش»!

آی‌لاوپرشین: «تمام پست‌هات مثل خودت باکره بودند جز این، بالاخره نگفتید حقوق قضایی درست بود یا غذایی»!

حدیث دل: «چقدر این زن سطحیه خدا، سطحى بودن تو ذاتشه، هزاران لیسانس و فوق لیسانس داشته باشید، باز بى‌فایده‌اس، حتا تو دین‌دارى هم به شدت سطحى و عامى هستید، فقط خواهشا ? خواهشا ? خواهشا ? ادعاى عمیق بودن و خاص بودن نداشته باشید، فقط همین، بقیه‌اش به خودتون مربوطه»!

بهاره رهنما در باشگاه گلف، مهمان ترکیش ایرلاینزترکیش ایرلاینز در اینستاگرام نوشته:

«سومین دوره از سرى مسابقات گلف تهران جام ترکیش ایرلاینز در باشگاه انقلاب تهران برگزار شد، این سرى مسابقات در ١٠٠ شهر دنیا برگزار مى‌شوند و برنده مسابقه به دوره نیمه نهایی مسابقات که در انتالیا برگزار خواهد شد، صعود خواهد کرد.

در مراسم اختتامیه گلف ٢٠١٨ تهران سرکار خانم‌ها گلاره عباسى، لاله اسکندرى، بهاره رهنما، نرگس محمدى و شبنم مقدمى حضور داشتند.»

اینستاگرام Turkish Airlines Iran
instagram.com/turkishairlinesiran

بهاره رهنما در باشگاه گلف، مهمان ترکیش ایرلاینز
5 (100%) 2 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar